Apie mane

Jūratė Navikienė

Valgykime sveikiau prasidėjo iš meilės gaminti skanų maistą ir noro maitintis sveikiau. Čia dalinuosi savo sukurtais receptais, kurie yra augalinės kilmės, skanūs ir nesudėtingai paruošiami. Noriu Jus įkvėpti patiems ruošti sveikesnį maistą ir parodyti, kad maitintis sveikiau nėra sunki užduotis.

Tiesa, atsivertę pirmųjų metų įrašus, rastumėte ne tik augalinių patiekalų. Šio tinklaraščio receptų turinys puikiai atspindi mano kelionę. Jei pačioje pradžioje pamatysite receptų su mėsa, pieno produktais ar kiaušiniais, tai paskui jie mažėja, o juos pakeičia augalinis maistas. Valgykime sveikiau, kuris yra ne tik šio tinklaraščio pavadinimas, bet ir kvietimas valgyti sveikiau, man pačiai padėjo nukeliauti ten, kur esu dabar.

Kviečiu prisijungti ir Jus! Kokie bebūtų Jūsų valgymo įpročiai – ar esate visavalgis, ar prisiekęs veganas – tikiuosi čia rasite idėjų, kaip praturtinti savo kasdieninį racioną įtraukiant į jį daugiau daržovių (visi mes žinome, kad daržovių reikia valgyti daugiau 🙂 ), vaisių ir kito visaverčio augalinio maisto.

Juk tai darydami galime būti ir patys sveikesni, ir savo kasdieniniais valgymo pasirinkimais asmeniškai prisidėti prie mūsų mylimos planetos tausojimo.

Esu baigusi eCornell universiteto sertifikuotą programą Augalinė mityba (Plant-Based Nutrition).

Ačiū, kad užsukote,

Jūratė Navikienė