KAIP PER 4 SAVAITES PRADĖTI VALGYTI DAUGIAU AUGALINIO MAISTO


nuo GEGUŽĖS 24 dienos

Online praktinis kursas

Užsiregistruoti

Yra dalykas, kurį mes darome kiekvieną dieną.

Valgome.

Noriu užduoti klausimą. “Kodėl gi nepavalgius sveikiau?”

Jūs man galite atsakyti: „O taip, žinau, kad reikia valgyti sveikiau.“

Užduosiu dar vieną klausimą: “Ar tai DAROTE?”

Daugelis norėtų valgyti sveikiau, bet dažnai girdžiu sakant:

Labai jus suprantu. Man pačiai taip pat kildavo panašūs klausimai. Atsakymus į šiuos klausimus jau radau! Todėl galiu ir jums padėti – kviečiu sudalyvauti šioje praktinėje programoje.

Ji tinka kiekvienam, nepriklausomai nuo dalyvio mitybos įpročių. Nes kiekvienas startuoja nuo ten, kur yra šiandien. O rytojus jau bus sveikesnis. Nepavykti negali!

 

 

AIŠKUMAS. Kiekvieną savaitę gausite tos savaitės meniu su detaliai aprašytais receptais ir jų nuotraukomis. Paaiškinsiu, kokiu geriausiu būdu  į kasdienį racioną įtraukti daugiau daržovių ir kito augalinio maisto. Ir taip be streso ir sklandžiai jūs kiekvieną dieną valgysite sveikiau, nei valgėte vakar.

BENDRUOMENĖ. Facebook grupėje su bendraminčiais dalinsitės savo progresu ir įspūdžiais. Juk keliauti kartu yra lengviau ir smagiau!

PALAIKYMAS. Turėsite kasdieninį mano palaikymą. Padėsiu rasti atsakymus į iškilusius klausimus.

Programos metu rasite atsakymą į du esminius klausimus:

  1. KODĖL daržovės ir kitas augalinis maistas yra toks sveikas.
  2. KAIP greitai ir skaniai paruošti maistą, kad pasimėgaudama jį valgytų visa šeima.

NAUDA JUMS:

  • Per keturias savaites po mažą žingsniuką, bet užtikrintai formuosite ir įtvirtinsite naujus jūsų sveikatai palankius įpročius. Pažadu, bus smagu ir skanu!
  • Skaniai, be alkio ir streso, suformuosite įprotį valgyti sveikiau. O tai – investicija visam gyvenimui ne tik jums, bet ir jūsų vaikams.
  • Sutaupysite laiką ir ramybę (nereiks galvoti „Ką čia pagaminus vakarienei?“), nes programos metu išbandysite daug greitai paruošiamų patiekalų.
  • Išmoksite improvizuoti ir be tikslaus recepto kurti patiekalus iš to, ką turite po ranka.
  • Turėsite sudarytą asmeninį 14 dienų meniu su programos metu išbandytais ir pamėgtais  receptais.
  • Suprasite, kas yra subalansuotas ir sveikas maistas.
  • Mokėsite greitai pasigaminti sveikatai palankių (ir būtinai skanių!) patiekalų.
  • DĖMESIO!!! Šalutinis poveikis – gali sumažėti svoris, jei turite viršsvorio, pasireikšti geresnė savijauta, atsirasti daugiau energijos ir lengvumo.
Jūratė Navikienė

Mano mitybos filosofiją nusako žodžiai Valgykime sveikiau. Praktiškai tai reiškia – šiandien suvalgau kažką sveikiau, nei valgiau vakar. Paprastas, bet veiksmingas ir patikrintas principas, kuriuo vadovaujuosi jau ne vienerius metus. Esu tikra, kad palaipsniui ateinantys pokyčiai būna tikri ir ilgalaikiai. 

 

Ta pačia filosofija pagrįsta ir ši mano sukurta programa, kurioje dalinuosi savo patirtimi ir žiniomis, sukauptomis dalyvaujant įvairiuose projektuose, renginiuose, vedant edukacinius maisto gaminimo kursus mažiems ir dideliems, kuriant sveikatai palankius receptus, kuriais dalinuosi savo sukurtame tinklapyje Valgykime Sveikiau.

 

Mano didžiausias noras yra įkvėpti žmones patiems ruošti sveikesnį maistą ir parodyti, kad maitintis sveikiau nėra sunki užduotis. 

 

Esu baigusi eCornell universiteto sertifikuotą programą Augalinė mityba (Plant-Based Nutrition).

Akimirkos iš gyvų mokymų

ATSILIEPIMAI

Vakar pirmą kartą nusprendžiau kartu su mama nueiti kartu į kulinarinę pamokėlę! Taip gavosi kad nuėjome į SUPERINĘ "viskas apie budos dubenėlius" pamokėlę, kurią vedė nereali puikiai nusiteikusi ir tokia POZITYVI Jūratė, kad net negalėjau patikėti ant kiek nerealu gali būti tokie užsiėmimai! Tikrai mėgstu ir valgau mėsą ir niekada nebūčiau pagalvojus kad ir visgi be jos galima valgyti ir taip PRISIVALGYTI kad net SPROGTUM! ŽODŽIU labai norėjau pasidalinti savo patirtimi apie tokį atradimą, nes manau jeigu mes su mama sugebėjom išeiti pilnos pozityvumo, gerų emocijų ir naujų maisto gaminimo būdų, o be viso to ir pilnais pilvais, manau galit ir JŪS! DIDELIS DIDELIS AČIŪ Jūratei už pamokėlę! ❤️​
Monika
Gaminti man patinka, tik šiuo metu jau kiek pabodę tradiciniai šeimos patiekalai. Be to, apie vegetarišką maistą ir jo gaminimo paslaptis žinojau ne tiek ir daug... Visi mano įsitikinimai, kad neužteks man tų daržovių, privalomai:)reikia mėsos, žlugoooo. Man patiko viskas: vieta, atmosfera, valgiai ir šiltas bei malonus bendravimas. Būtinai kartosiu! Ačiū Jūratei už nuostabiai praleistą laiką ir naujas žinias.
Irena
Puiki motyvacija gaminti kitaip, tikrai sveikiau ir tikrai įdomiau! Nesu mėgėja gaminti, todėl man šie mokymai tapo tikru atradimu😊. Atidžiai parinkti patiekalai ir jauki atmosfera, įdomūs ir naudingi Jūratės patarimai viskas kartu ir atskirai LABAI patiko todėl tikrai dalyvausiu ir lauksiu kitų kursų paskelbimo datos
Monika
Labai įdomūs ir naudingi mokymai! Ačiū už žinias ir puikų organizavimą. Nekantriai laukiu sekančių kursų !!! Patiekalai nesudetingi, greitai pagaminami, gardūs, bet visiškai nestandartiniai. Atradau sau ir savo šeimai daug naujų skonių. Didžiulis dėkui Jūsų komandai
Renata
Sensacingi ir paprasti sprendimai bei atradimai. Naudingi praktiniai patarimai. Profesionaliai ir kruopščiai apgalvota progama. Jauku, malonu, sveika bei skanu!
Diana

ATSILIEPIMAI

Jeigu nori išbandyti augalinės mitybos privalumus ir patirti, kaip greitai, skaniai, subalansuotai ir sveikai maitintis, registruokis ir susitinkame

jau gegužės 24 dieną.

Pasirinkite sau tinkamą planą

PAGRINDINIS PLANAS

97 EUR

ASMENINIS PLANAS

147 EUR

Turite klausimų?

Pasikalbėkime:

+370 611 47526

 

REGISTRUOKIS:

Jūsų duomenys saugūs ir niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims.
Pasidalinkite su draugais!