Bananiniai braškiniai ledai

Tik du ingredientai – bananai ir braškės. Ir gauname ledus! Visiškai natūralius ir paruošiamus žaibo greitumu. Kas galėtų būti geriau karštą vasaros dieną? Valgyti neskaičiuojant porcijų…:)

Bananai, kuo labiau sunokę, tuo saldesni. Tokius geriausia ir yra užšaldyti. Nepamirškite prieš šaldant bananus supjaustyti griežinėliais (maisto trintuvui bus lengviau susidoroti). Aš kiekvieną bananą užšaldau atskiruose maišeliuose, taip paskui lengviau skaičiuoti porcijas. Braškes, ypač jei jos didelės, prieš užšaldant taip pat supjaustykite į 2 – 4 dalis.

Kai šaldyklyje turite tokių atsargų, tai bet kada panorėję per kelias minutes galėsite paruošti nuostabiai gardžių, natūralių ir gaivinančių ledų. Ir, žinoma, sveikų! Sudedate bananus ir braškes į trintuvą (blenderį) ir smulkinate, kol susimals iki ledų konsistencijos. Nebūtina susmulkinti iki visiškos tyrės, skanu, kai lieka braškių mini gabaliukai. Jei jūsų turimo trintuvo (blenderio) variklis nėra labai galingas, tai prieš smulkinimą bananams ir braškėms leiskite kiek atšilti.

Valgykite nedelsiant, jei norite ledų arba kiek luktelėję – gerkite tirštą kokteilį:)

Bananiniai braškiniai ledai
3-4 rutuliukai
2 šaldyti bananai
4 šaldytos didelės braškės
Gaminimas:
1. Bananus su braškėmis sudedame į maisto trintuvą (blenderį) ir smulkiname, kol viskas susimala iki ledų konsistencijos.
2. Ledus dedame ant vaflinio ragelio ar į dubenėlį ir mėgaujamės.
3. Skanaus!

Pasidalinkite su draugais!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Perbraukite mėlyną kvadratą į dešinę: *