Juodųjų serbentų ledai

Uogos, vasara ir ledai yra neatskiriama trijulė. Mūsų šeimoje tai jau tikrai. Šaldiklyje visada papildau uogų ir bananų atsargas, kad bet kada panorėjus per kelias minutes galėtume mėgautis pasakiško skonio ledais. Juodųjų serbentų ledai yra patys pačiausi. Porcijų neskaičiuojame, nes ledai ne tik skanūs, bet ir sveiki.  Be pridėtinio cukraus ir pieno produktų. Saldumo suteikia datulės su bananais. Avokadas – švelnią tekstūrą, o juodieji serbentai – dangišką skonį.

Serbentai ir bananai turi būti šaldyti. Tad jei jūsų šaldiklyje nėra tokių atsargų, užšaldykite iš vakaro. Prieš dedant į šaldiklį, bananus supjaustykite griežinėliais. Šiaip labai rekomenduoju šaldiklyje turėti šaldytų bananų ir įvairių uogų. Tik panorėjus atsigaivinti karštą vasaros dieną ar tiesiog sveikai pasmaližiauti, viską, ką turėsite padaryti, tik sumesti šaldytas gėrybes į maisto trintuvą/kombainą ir po kelių minučių turėsite paruoštus šviežius, gaivius ir sveikus ledus. Paragavę toookių ledų, nesinorės parduotuvinių.

Juodųjų serbentų ledai
7-9 rutuliukai
2 stikl. juodųjų serbentų, šaldytų
2 gerai prinokę bananai, šaldyti
1 avokadas
6 minkštos datulės, be kauliukų
Gaminimas:
1. Visus ingridientus sudedame į maisto trintuvą (blenderį) ir susmulkiname iki ledų konsistencijos.
2. Skanaus!

Pasidalinkite su draugais!


2 thoughts on “Juodųjų serbentų ledai”

  • Labai skaniai atrodo:) Įdomu, kokį blenderį naudojate? Bijau, kad manasis nuo tokio krūvio iškart sugestų…

    • Aš naudoju Vitamix, bet manau ir mažesnio galingumo blenderiai gali susidoroti su šia užduotimi, jei prieš sudedant į blenderį bananus, leisite jiems šiek tiek atitirpti. Šaldyti serbentai neturėtų būti sunki užduotis blenderiui. Smulkinant padarykite keletą pauzių, kad neperkaistų variklis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Perbraukite mėlyną kvadratą į dešinę: *